İş Bankası Limit Arttırım Talebi Reddedildi.

Ensar K. |

Geçtiğimiz günlerde Maximum kredi kartı çıkarttım. 700 TL gibi bir limit ile gelmiş öğrenci limiti gibi neden böyle anlamadım. Sonra internet üzerinden limit arttırım talebinde bulundum 4 - 5 sefer, hepsi reddedildi. Telefondan bulundum o da olumsuz sonuçlandı. Anlayamıyorum limit arttırım talebim neden reddediliyor? Ben ödemelerini düzenli yapan ve çalışan biriyim. Ortalama 2800 TL maaşım var ve uzun süredir çalışıyorum. Bankanızda mevcut maaş bordrom bulunmaktadır. Ayrıca kredi notumu findeks üzerinden incelediğimde 1535 puandır. 700 TL limit artık öğrenci bile almıyor. Maaşım kadar limit verilmesi gereken yerde böyle bir limit biraz eğlenir gibi olmuş. İlgili arkadaşlardan neden reddedildiğinin mantıklı bir açıklamasını bekliyorum. Gereğinin yapılmasını bilgilerinize sunarım.

Etiketler :

Kredi Kart Limit Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ensar K.
  09 Nisan
  20:53

  Sorunuma herhangi bir çözüm üretilmedi ve geri dönüşte olmadı.

 • 09 Nisan
  09:18

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi