İş Bankası Limit Artırımı Yapmıyor!

Salih B. |

İş Bankası maximum kredi kartım var. Her ay düzenli olarak tüm ekstre borcumu ödememe rağmen 2 kez limit artırım talebime cevap vermediler. İnternet şubesinden denedim sonuç yok. Gayrettepe şubesinden maaş bordrosu ile başvurdum yine sonuç yok. Maaşım yüksek olmasına rağmen tam komedi 500 TL kart limitim var.

Eğer bu seferde limitim artmaz ise direk kartımı iptal ettireceğim.2 adet başka bankalara ait kredi kartım var ödemelerimin hepsi sorunsuz limitleri bu kadar düşük değil ve de tam ekstre borcumu öderim. İş Bankası'ndan şikayetçiyim.

Etiketler :

Kredi Kart Limit Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Salih B.
  29 Eylül
  11:07

  kartımı iptal ettirdim işbankasını kimseye tavsiye etmiyorum

 • 20 Eylül
  11:07

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız
  kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi