İş Bankası Kurye Problemini Giderin Artık!

Kemal G. |

İş Bankasından OGS cihazı aldım. Cihaz aldıktan sonra teslim edilecek kişiye de farklı bir kişi ismi beyan ettim sağ olsun. Kuryeci arkadaş OGS cihazının T.C Kimlik numarası olmadan teslim etmeyeceğini söylemiş evdekiler telefon ile ulaşmaya çalışmış işimin yoğun olması nedeniyle ben telefon bakmadım diye kuryeci arkadaş vermeden gitmiş be akılsızlar madem teslim etmeyeceksiniz sen banka olarak neden o zaman teslim edilecek ikinci başka kişi isminin girişini yazdırır biliyorsun değil ama maden öyle ben gidip İş Bankası şubesinden teslim alırdım. Saçma banka düzeni İş Bankası...

Etiketler :

Kredi Kart Teslim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kemal G.
  13 Ekim
  11:33

  Sorun kalmadı kurye geri gelip teslim etti ancak benim T.C. kimlik numaramı isteyeceksin madem öyle ikinci kişiye teslim edin diye bir şey yazmayın.

 • 13 Ekim
  11:23

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi