10 Nisan 2013

İş Bankası Kur Farkı Ücretlendirme!

29/03/2013 Tarihinde Singapurda yapmış olduğum 836 SGD karşılığı alışveriş olarak kredi kartımdan 1, 241. 86 TL kesilmiştir. Buna göre SGD-TL kuru 1. 4854 olarak görünmektedir ve Singapur doları tarihinde bu rakamı görmemiştir. Merkez Bankası günlük kurları haricinde bahse konu bankanın bu şekilde keyfi kur uygulaması müşteri olarak bankaya güvenimi zedelemiş, ödediğim fazladan para banka hakkında çalışmama kararı alma düşüncesi doğurmuştur. Yarın tatmin olmadığım taktirde kredi kartımı, vadesiz ve yatırım hesabını kapatacağım.

Engin 72 Okunma

Cevaplar

  • Engin30 Temmuz 2013

    Kredi kartımı ve tüm hesaplarımı kapattım. Kazanan kim oldu İŞ BANKASI???

  • Engin13 Nisan 2013

    El mi yaman bey mi yaman göreceksiniz... Singapur dolarını interaktif dolar kuru yutturmacasıyla yüksek pariteden önce amerikan dolarına çevirin, ilk kazığı atın... Sonra yüksek pariyeden amerikan dolarını yine interaktif dolar kuru üçkağıdı ile 1.8245 ten (-ki 29 Martta dolar kuru 1.79 TL idi) Türk lirasına çevirin... Çocuk mu kandırıyorsunuz? Siz benden 50 TL kar ettim diye sevine durun, pazartesi günü ilk iş kredi kartı, yatırım ve vadesiz hesaplar kapanıyor, bankanızdan da hiçbir şekilde konut ihtiyaç vs. kredi kullanılmıyor haberiniz olsun SU KURNAZLARI!!!

  • İş Bankası Temsilcisi10 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön