İş Bankası Kumbara Fonunun Kendisi De Getirisi De Bir Muamma.

Serkan M. |

2011 yılı Nisan ayında oğlumuz E*** M**t M*** için açtırdığım Kumbara fonu hesabı ile ilgili bilgileri bankaya gitmeden öğrenemiyorum. Kendi İnternet bankacılığı hesabımdan da ulaşamıyorum.

Normalde düzenli olarak hesap bildirim cetveli gönderilmesi gerekmez mi? Ayrıca düzenli olarak Kumbara dergisi gelmesi gerekiyordu. O da gelmiyor. Bir fona para ödüyoruz fakat getirisinden haberimiz yok. Aksaklığın giderilmesini rica ederim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Şube Yatırım İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serkan M.
  15 Ocak
  11:24

  Kumara dergisi ile ilgili olarak çok nazik bir hanım tarafından arandım ve dergi gönderimi sağlandı, fakat fon bilgilendirme kısmı ile ilgili olarak bir dönüş olmadı ve biz de paramızı bu fondan çektik.

 • 07 Ocak
  14:12

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi