07 Ocak 2015

İş Bankası Kumbara Fonunun Kendisi De Getirisi De Bir Muamma.

2011 yılı Nisan ayında oğlumuz E*** M**t M*** için açtırdığım Kumbara fonu hesabı ile ilgili bilgileri bankaya gitmeden öğrenemiyorum. Kendi İnternet bankacılığı hesabımdan da ulaşamıyorum.

Normalde düzenli olarak hesap bildirim cetveli gönderilmesi gerekmez mi? Ayrıca düzenli olarak Kumbara dergisi gelmesi gerekiyordu. O da gelmiyor. Bir fona para ödüyoruz fakat getirisinden haberimiz yok. Aksaklığın giderilmesini rica ederim.

Serkan 1.330 Okunma

Cevaplar

  • Serkan 15 Ocak 2015

    Kumara dergisi ile ilgili olarak çok nazik bir hanım tarafından arandım ve dergi gönderimi sağlandı, fakat fon bilgilendirme kısmı ile ilgili olarak bir dönüş olmadı ve biz de paramızı bu fondan çektik.

  • İş Bankası Temsilcisi07 Ocak 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön