İş Bankası Kumbara Fon Hesabı İptal Ettiğim Halde Ücret Alıyor.

Taygun K. |

2 hafta önce İstanbul Mecidiyeköy şubesinde oğlum adına oluşturmuş olduğum 972*** no'lu hesabımın iptali adına şubenize başvurdum ve hesabımdaki fonların bozulmasını istedim. Tutarlar hesabıma yatırıldı ancak hesap iptal olmamış çekim devam ediyor bana şubedeki sorumlu iptal olduğunu aktarmıştı. Daha sonra şubeye geçen hafta fax ile dilekçe gönderdim iptal olacağını tekrar söylediler ancak hala çekim işlemi devam ediyor lütfen biri ilgilensin artık!

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Şube Yatırım İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Taygun K.
  18 Temmuz
  08:53

  Sorunumun çözüldüğü aktarıldı zamanla göreceğiz...

 • 10 Temmuz
  13:07

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi