İş Bankası Kullanmadığım Maaş Kartıma Kafasına Göre Borç Kesiyor.

Havva Nur K. |

Bankanızda maaş hesabımızdan dolayı verilen bankamatik kartımız var. Geçen sene müftülüğümüz anlaşmayı iptal etti ve başka bankaya geçirildik. Doğal olarak 1 yıldır bankamatiğin hiç kullanmadığım halde 54 TL borç yansıtmışsınız. Neye dayanarak borç yazıyorsunuz, kime sordunuz, ne harcadım ki bu borç ne? Acilen yaptığınız hatayı düzeltmenizi ve borcu silerek bankanızdaki hesabımı da acilen kapatmanızı rica ediyorum. Müşteri No.: 26**54.

Etiketler :

Diğer Komisyonlar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Ağustos
  13:04

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi