22 Mayıs 2013

İş Bankası Kullanmadığım Kredi Kartıma Borç!

07***975 müşteri nolu İş Bankası bankamatiğimden, 2 yıldır kullanmama rağmen yeni tayin olduğum bölgede maaş hesabıma yatan paradan 100 tl' ye yakın ücret kesilmiştir. Ücretin iadesini istiyorum . Kesinti bir de 2012 yılına ait bir kesintiymiş. O yıl hiç kullanmadığım karttan nasıl olur da aidat kesilir. ayrıca yatan para benim maaşım.

Ücretin iade olmaması durumunda tüketici hakem heyetine gideceğim. Daha önce de yazdığım halde cevap olarak sadece müşteri ile irtibat kurulmuştur diye cevap yazıldı. Benimle irtibata geçen ya da konuşan bir banka görevlisi olmadı. Ya dalga geçiliyor ya da standart bir cevap herkese veriliyor.

Metin 21 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön