İş Bankası Kullanmadığım Karttan Kart Aidatı Alıyor.

Hazan E. |

İş Bankası kullanmadığım kart için 45 TL aidat ücreti isteniyor. Kullanmadığım kart için neden ücret ödeyeyim? Telefon ile yaptığım görüşmelerde bir sonuç alamadım. İvedilikle bu hatadan dönmenizi talep ediyorum. Dava açıp süre ve emek harcamadan bu yanlışı düzeltmenizi umuyorum. Bir banka olarak müşteriyi kaçırmak, elde tutmaktan daha mı kolay sizce? Tüketici her durumda mağdur mu edilmeli?

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hazan E.
  20 Ocak
  13:15

  ÇÖZÜM İSTİYORUM!

 • Hazan E.
  10 Ocak
  14:07

  Hazır metinlerle cevap olmaz!

 • 10 Ocak
  14:01

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi