10 Eylül 2013

İş Bankası Kullanmadığım Karttan Aidat İstiyor!

İş Bankası maaş müşterisi iken , almış olduğum kredi kartımı maaşım başka bankaya taşınınca kullanmamaya başladım . Yaklaşık 5-6 ay sonra banka haber vermeksizin , kredi kartı extresine üyelik aidatı bedeli yansıtmış.

Benim karta herhangi bir borcum veya alışverişim olmamasına ve kartımı iptal etmeme rağmen, her ay extre gönderip üyelik aidatını benden talep etmektedir. Bu bedeli ödemeyeceğimi ve banka yetkilileriyle yaptığım görüşmelerde de belirtmeme rağmen , halen extre göndermeye devam etmektedir.

Nazmi 38 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön