İş Bankası Kullanmadığım Karttan Aidat Aldı!

Tugay Y. |

Bu ay içinde başvurduğum İşte üniversiteli kartını, henüz doğru düzgün kullanmadığım halde ilk ekstreme hemen 25 TL yansıtmışlar. Derhal iade edilmesini talep ediyorum. Görülüyor ki bazen iade edilip bazen etmeme de yapıyorlarmış. Bu da çifte standarta girer. İş Bankası güvendiğim bir bankaydı ta ki şu ana kadar.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tugay Y.
  28 Haziran
  15:17

  yardimci olamayız diye cevap vermişler. normalde birçok müşteriye olumlu bir sonuçlandırma yoluna gidilirken benim talebine olumsuz yanıt verildi.

 • 27 Haziran
  16:39

  Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi.

  Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi