27 Haziran 2013

İş Bankası Kullanmadığım Karttan Aidat Aldı!

Bu ay içinde başvurduğum İşte üniversiteli kartını, henüz doğru düzgün kullanmadığım halde ilk ekstreme hemen 25 TL yansıtmışlar. Derhal iade edilmesini talep ediyorum. Görülüyor ki bazen iade edilip bazen etmeme de yapıyorlarmış. Bu da çifte standarta girer. İş Bankası güvendiğim bir bankaydı ta ki şu ana kadar.

Tugay 25 Okunma

Cevaplar

  • Tugay28 Haziran 2013

    yardimci olamayız diye cevap vermişler. normalde birçok müşteriye olumlu bir sonuçlandırma yoluna gidilirken benim talebine olumsuz yanıt verildi.

  • İş Bankası Temsilcisi27 Haziran 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön