24 Ağustos 2013

İş Bankası Kullanmadığım Hesaptan Hesap İşletim Ücreti Kesti!

1,5 yıldır kullanmadığım hesabımı tekrar kullanmak istedim. Müşteri temsilcisiyle telefonda görüştüm. Geçmiş dönemlere ait hesap işletim ücretlerinden muaf tutulmam için ne yapmam gerekiyor diye. Eğer böyle bir imkan yoksa hesabı kapatıp yeni bir hesap açacağımı belirttim. Fakat müşteri temsilcisinin tarafıma verdiği bilgiye göre, bahsi geçen dönemlerde hesabımda hiç hareket olmadığı, bundan dolayı da bu dönemler için hesap işletim ücreti kesilmeyeceği yönünde oldu.

Hesabımı kullanmaya başladım, gelecek dönemlerde sıkıntı yaşamamak için de bankaya 2. bir otomatik ödeme talimatı vererek işimi garantiye almak istedim. Fakat İş Bankası , geçen 2 dönem için toplam 90 TL civarında paramı kesti.

Mehmet 76 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 27 Ağustos 2013

    borc tahsilati soz konusu oldugunda cok hizlisiniz, fakat yanlis bilgi verdiginiz bir kaydi incelemek haftalar suruyor.

  • İş Bankası Temsilcisi24 Ağustos 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön