15 Mayıs 2013

İş Bankası Kullanmadığım Halde Hesap Ücreti Kesiliyor!

2012 Kasım ayında İş Bankasından tüketici kredisi kullandım.Bu bankada açılmış olan eski bir hesabım bulunuyordu(9 yıldır kullanmadığım) o hesaba aylık kredi tutarlarmı yatırmamı istediler.Her ay düzenli olarak krediyi hesabımdan eft olarak gerçekleştirdim.Şubat ayında şans eseri kredilerimin ödenmediğini öğrendim.

Şubeye gittim ve bana 2011-2012 yıllarına ait hesap işletim ücreti kestiklerini(İzmir nokta şubesi) ilettiler bu nedenle kredi ödenmemiş. Dilekçemi yazdık ve İzmir şubesine faxladık. Ancak aradan aylar geçmesine rağmen herhangi bir dönüş olmadı. Şimdi kredi istiyorum ama düzensiz ödeme yüzünden red aldım. Hem para kesiliyor,hem haksız faiz ödüyorum,hem de kredi için puanım düşüyor.

Didem 41 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

  • Didem 15 Mayıs 2013

    Ayrıca bankanın kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkine konuyla ilgili şikayetimi belirtmiş olmama rağmen 1 haftadır herhangi bir dönüş alamadım.Kesilen yaklaşık 250 TL min geri ödenmesini istiyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön