07 Ağustos 2014

İş Bankası Kullanıma Kapalı Karta Kart Aidatı İsteniyor.

Eşime ait kredi kartının tüm borcunu ödeyip kartı kullanıma kapattırıp iade ettiğim halde tekrardan bana 3 yıl sonra kart ücreti adı altında borç çıkarılıp yasal takip başlatılmış konunun çözülmesini istiyorum.

Ahmet 238 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet 12 Şubat 2015

  Bir yıla yakın süre olmasına rağmen sadece mesaj yazılmış ama bankadan en ufak bir yaklaşım ilgi olmamıştır. Nasıl bir yönetim şeklidir bilmiyorum.

 • Ahmet 16 Ağustos 2014

  07 -08-2014 TARİHİNDE ŞİKAYETTE BULUNDUM BENZERİ BAŞKA BİR ŞİKAYETTEN FİNANS BANKI ARADIM AYNI GÜN ARADILAR VE DÜNDE ŞİKAYETİMİN BU HAFTA SONUÇLANACAĞINI SÖYLEDİLŞER ARADILAR. BU KADAR ADI SANI BELLİ CUMHURİYET BANKASININ BUKADAR DUYARSIZ VE İLGİSİZ KALMALARINA AKIL ERDİREMEDİM. MÜŞTERİ POTANSİYELİ VE YOĞUNLUK BAHANESİ İLE ARANMADIĞINI İDDA EDEBİLİRLER AMA DUYARSIZLIK HOŞ DEĞİL. BANKANIZIN İLGİSİNİ BEKLİYOR İYİ ÇALIŞMALAR DİLİYORUM.

 • Ahmet 10 Ağustos 2014

  aynı benzer şikayeti finansbanktada yaşadım yabancı sermaye olmasına rağmen şikayetten 2 saat sonra aradılar ilgilendiler en kısa süredede sıkıntıyı çözeceğiz dediler özür diledler.

 • Ahmet 07 Ağustos 2014

  bankanıza ve lbt varlık firmasına defalarca borcumun olmadığı halde LBT VARLIK icra işlemlerini başlatacaklarını gün içinde defalarca arayıp telefonla rahatsız ediyorlar.bununla ilgilenmenizi rica ederim. sonuç alamaz isem tüketici hakem heyetine başvuruda bulunacağımı bildirmek isterim.saygılarımla.

 • İş Bankası Temsilcisi07 Ağustos 2014

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön