İş Bankası Kullanım Ücreti Kesiyor.

Burak G. |

Bundan bir sene önce İş Bankası hesabı açtırdım. Bana işlem bedeli, kullanım ücreti vesaire kesintisi olmayacağına dahil konuşma yapıldı ve son aylarda benim hesaptan durmadan kullanım ücreti altında para çekilmekte.

Bununla ilgili 3-4 kez aradım ama bana şunu bildiriyorlar "otomatik kesinti olmadığı için bunu kesmek zorundayız" .Benim önerim İş Bankası hesaplarınız var ise kapatın! Paramın iadesini talep etmekteyim.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Ağustos
  14:55

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi