İş Bankası Kullanılmayan Kredi Kartına Üyelik Aidatı!

Adem İ. |

Uzun süre kullandığım Maximum kredi kartını üyelik aidatı olduğu için kullanmayıp yerine Maximum aidatsız alıp kullandım. Buna rağmen banka 6 aydan fazla kullanmadığım kart için üyelik aidatı ile hesap özeti göndermiş. İtiraz ettiğimde de bana 1 senedir kullandığım Maximum kartı aidatsız almam tavsiye edilmiş. Herhalde benimle dalga geçiyorlar ya da kullanımlarımı göremeyecek kadar yetersizler. Yasal olarak alamayacakları bu parayı iptal etmek istemiyorlar.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Adem İ.
  16 Haziran
  13:05

  Aynı lafları edip duruyorsunuz. Hiçbir şey yaptığınız yok. Hiçbir yolla bana ulaşmadınız.

 • 15 Haziran
  10:51

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi