İş Bankası Kullanılmayan Karta Aidat Borcu Yansıttı!

Türkay G. |

Önceki yıllarda İş Bankası maximum kredi kartını kullanıyordum ve her ay düzenli ödememi yapıyordum 2013 itibariyle eski kredi kartımı kullanmadığım için iptal edildi yeni kredi kartı da talep etmedim. Fakat bugün evime 39.22 TL kredi kartı aidat borcu gelmiş. Bu yanlışlığın düzeltilmesi için gereğini yapacağınızı temenni ediyorum. Aksi takdirde tüketici haklarına başvuracağım.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Ocak
  10:15

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi