23 Nisan 2013

İş Bankası Kriz Masası!

Ben sürekli İş Bankasıyla çalışan birisiyim. Ta ki yaşadığım bu sorunla artık asla çalışmayı düşünmüyorum. Şubat ayı extresi geldi diğer ay aşırı derecede fazla extre geldi bende borçlarımı takip etmediğim, extreye göre yatırmama rağmen bankaya yine de sorayım dedim çünkü eminim o kadar fazla harcama yapmadım.

Banka bana geçen ay taksitli avans borçlarının yanlışlıkla yansımadığını onun için diğer ay hepsinin yaşımış olduğunu söyledi. Ben de şikayet kaydı oluşturdum. Beni bankadan 0216665**** nolu numaradan İş Bankası adına bir bayan aradı ve su hayretler için de kalacağım sözleri söyledi. 'Banka yanlış extre gönderse de siz takip edip doğrusunu yatırsaydınız' inanamadım başka bir şey demiyorum.

Ali 63 Okunma

Cevaplar

  • Ali 29 Mayıs 2013

    evet oradan yaptığımız şikayetlerimizi cok kaile alıyorsunuz ya.bana yaptığınız bu haksızlığı yapana kadar bu işin peşinde olacağım.kendi personelinizin yaptığı hatanın bedelini bana yükleyemezsiniz.

  • Ali 24 Nisan 2013

    size dafalarca bildirmeme rağmen beni büyük bir mağduriyetle karsı karsıya bıraktınız.aylarda gecse hakkımı aramaktan vazgecmeyecegım gerekli her yere yazılar yazmaya devam edeceğim.bundan hıc suphenız olmasın.bana yaptığınız bu haksızlığı derhal giderin ve o bahsettğim nezaketsiz müşteri danısmanınızın yaptığıda yanınınza kar kalsın

  • İş Bankası Temsilcisi23 Nisan 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön