28 Ocak 2014

İş Bankası Krediyi Artan Faiz Oranlarından Kullandırıyor!

Kredi oranlarının yükseleceğini düşünerek konut kredisi için başvuruda bulunduk. Kredimiz 2 gün içinde onaylandı.Bir hafta il dışında olduğum için ertesi hafta kredimizi almaya gittiğimizde oranın yükseldiğini, başvurduğumuz orandan kullanamayacağımız belirtildi.Biz zaten oranı sabitlemek adına erken başvuru yaptık.

İş Bankası'na güvenmekle hata mı ettik ! Onca banka arasından sözde güvenilir olduğu için, hiç bir araştırma yapmadan İş Bankası'ndan kredi çekmek istememiz bir hata imiş.Sanki oranların artması bizim suçumuz gibi bir tavır takınıyorlar. Başka bir bankaya başvursaydım asla müşterisini mağdur etmezdi.

Önder 167 Okunma

Cevaplar

  • Önder 03 Şubat 2014

    Şikayetim ile ile ilgili bir dönüş sağlanmadığı gibi, müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından herhangi bir çalışma yapılmamıştır.

  • İş Bankası Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön