İş Bankası Kredi Yapılandırmasında1600 TL Aldılar!

Salih Ö. |

Kullanmış olduğum ev kredisini yapılandırdım. 1600 tl ücret aldılar. Komşum D** bankadan vakıflar bankasına transfer ettiler düşük faizle yapılandırdı. Ondan 800 tl aldılar hayret bir şey hem iş bankasının kredi kartını kullan hem maaş kartının kullan hem otomatik ödemen olsun, bu güne kadarda bir gün bankaya gidip sıraya giripde çalışanları meşgul etmedim ya internet yada ATM de hallettim işlerimi bir de senden 2. kez dosya masrafı alsınlar. Ama kulağınıza küpe olsun çalışmayın bence taksitlerim bitsin ilk işim hepsinin kapattıracağım.

Etiketler :

Şube Kredi İşlemleri

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Mart
  10:00

  Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi.

  Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi