20 Ekim 2016

İş Bankası Kredi Yapılandırma Sorunu.

100 kere gerek şubede, gerek telefonda söylememe rağmen kullanmış olduğum krediyi yapılandıramadım. Devletin 72 ay vadeye kadar yapılandırılır, kanun hükmünde kararnameye her seferinde red cevabı aldım. Bununla ilgili insanları kandırmayın. Onaylanmadı yazısı istendiği takdirde gönderemiyorlar ve insanların kredilerini yapılandırmıyorlar. Bununla ilgili şikayeti daha yüksek mecralara taşıyıp sorunu çözeceğim. Bir daha bankanızın önünden bile geçmem.

Selim 201 Okunma

Cevaplar

  • Selim 26 Ekim 2016

    Henüz sorunum çözülmedi. Tekrar söylüyorum ben kredi çekmek istemiyorum. Mevcuttaki kredimi yapılandırmak istiyorum. Her defasında yeni "kredi başvurunuz bankamız tarafından incelenip olumsuz sonuçlanmıştır" mesajı almaktan sıkıldım.

  • İş Bankası Temsilcisi20 Ekim 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön