17 Nisan 2013

İş Bankası Kredi Masraflarının İadesini İstiyorum!

315**178 tc kimlik no İş Bankası müşterisiyim. Son dönemde medyada da gündeme geldiği üzere ve ilgili hakem heyetleri ve mahkemelerce de onaylanan Kredi kullanımında " Dosya Masrafı" ismi altında tarafımdan haksız olarak tahsil edilen tutarların geri ödenmesini istiyorum.

Konu ile ilgili olarak Muğla Marmaris Tüketici Hakem Heyetine yapmış olduğum başvurum tarafımca haklı bulunmuş ve karar yazısı hem bana hemde İş Bankasına gönderilmiştir.

Banka ile yaptığım görüşmeler de kararın hala değerlendirildiği ve itiraz süresinde olduklarını bildirdiler ki bu süre zaten çoktan doldu.Dosya masrafı ile ilgili tutarların tarafıma ödenmesini rica ederim.Aksi halde icra yoluna başvurmak zorunda kalacağım.

Gökçe 209 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi17 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön