İş Bankası Kredi Masraflarını İade Etmiyor.

Osman A. |

İş Bankası Denizli/ Acıpayam şubesi müşterisiyim. Tüketici kredisi kesintileriyle ilgili olarak 28.06.2014 tarihinde kesinleştiği tasdik olunan T.C Acıpayam Asliye Hukuk Mahkemesi (Tüketici Mahkemesi Sıfatıyla) Kararının 21.07.2014 de muhatabına teslim edilmiş olmasına rağmen 19.08.2014 tarihinde İş Bankası Genel Müdürlüğü ilgili birimiyle yapılan görüşmede işlemin 1 hafta 10 gün içinde tamamlanacağı söylenmiş. 29.08.2014 de tekrar yapılan görüşmede de işlemin 1 hafta 10 gün içinde yapılacağı tekrar edilmiştir.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kredi Masrafları

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Ağustos
  16:13

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi