İş Bankası Kredi Mağduriyeti Ve Keyfi Kredi İptali!

Mehmet E. |

Göndermiş olduğum kredi iptali şikayeti dolayısıyla iş bankası bursa kobi kredileri müdürü N**** İ. şube müdürü C***** G. ile temaslar içerisinde bulunmuştur şube müdürü coşkun beyin yazılı ve sözlü ifadesi talebi üzerine şube müdürü C**** G. yanlış beyanda bulunaraktan krediyi ben ödemeyeceğim diye iftira atıp şahsım adına yazılı savunma yapmıştır N***** İ. bey tek taraflı olarak C***** G.'ün ifadesi ile harekete geçerek bizleri haksız konuma düşürmüştür ve vize size 30 bin tl kredi verelim sizlere yardımcı olalım diye beyanda bulunmuştur 0 850 724 0 724 İş bank numaraları telefonlarımıza cevap vermemektedir konuyu mahkemeye taşımak için neler yapmalıyım bizlere yardımcı olun.

Etiketler :

Şube Kredi İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Nisan
  17:57

  Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi.

  Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi