26 Ağustos 2013

İş Bankası Kredi Kartının Şifresini Bir Türlü Alamadım!

İş Bankası Kredi kartı için 07/13 Tarihinde Gaziantep Suburcu şubesine başvurdum. Kart istemimin her seferinde kartımı özellikle internetten alış veriş için kullanmak istediğimi belirttim. Her seferinde, kredi kartını aldıktan sonra interneten internet şifresini alabileceğim söylendi.

Kredi kartını aldıktan sonra müşteri hizmetlerini aradığımda interactive hizmetin kartımda açık olmadığını ancak bağlı olduğum şubeden açabileceğim söylendi. Şu anda Gaziantep'te bulunmuyorum ve diğer şubelerden bu işlemi yapamıyorum yada müşteri hizmetlerin bu özellik açılamıyor. Faks göndermem gerekiyormuş şubeye. Bu işlem müşteri hizmetlerinden veya en yakın şubeden yapılabilmeli.

Gokhan 101 Okunma

Cevaplar

  • Gokhan28 Ağustos 2013

    Çözümleme süreciniz tamamen yanlıştır. Kredi kartı başvurusunda enaz 3 farklı günde 6 defadan fazla Vadesiz Döviz Hesabı açılması ve Anında Bankacılık işlemlerinin aktif olup olmadığı hakkında soru sormuş bulunmaktayım. Anında Bankacılık işlemlerinin aktif olduğunu ve Döviz Hesabı açılması diye birşeyin olmadığı söylendi. Ben yinede sesimi çıkarmayıp bu işlemlerin telefonla müşteri hizmetleri yardımıyla aktif edilebileceğini ve sisteminizi bu şekilde bir revize yapmanızı rica ediyorum cevap benim bu iki işlem için herhangi bir talepte bulunmadığım. Size diyecek hiçbir söz bulamıyorum. Teşekkurler.

  • İş Bankası Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön