İş Bankası Kredi Kartını Organize Edemeyen Banka!

Kubulay B. |

Ben K** B***11 Nisan 2016 da kredi Maximum kartımın çipi bozuldu. İş Bankası çağrı merkezini aradım. Çağrı merkezi şubeye gir dedi. Darıca Osmangazi şubesine gittim, Gebze şubesine git dediler: Gebze'ye gittim 3 sefer imza alıp kartını hemen basacağız dediler. 3 imza sonunda kartınız basıldı mesaj geldi ama kart yok, şubede ki vatandaş sistemde hata var dedi.

Bundan baba ne sen bankasın sistem bozuk ne demek? Sonuç olarak elime geçmeyen bir eski numara ile bir de yeni numara ile elime geçmeyen iki soyut kredi kartım oldu. 21-04-2016' da Aras kurye arayıp kartınız var cuma günü iş adresine teslim edeceğiz dedi.

22.04.16 'da elime geçmeyince kuryeyi arayıp sordum kartınız şubeye teslim edildi. Yahu nasıl iş, bir kredi kartı basıp teslim edemeyen banka, paramıza, ödemelere... nasıl sahip çıkıyor düşünmek lazım... ...

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Nisan
  16:20

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi