İş Bankası Kredi Kartından Yıllık Kart Aidatı Kesiyor

Haluk Ö. |

Türkiye İş Bankası Levent şubesinden açtırdığım kredi kartından yıllık kart aidatı adı altında 55 TL masraf aldı. Oysaki kredi kartına başvururken şubedeki yetkili kart ücretinin alınmayacağına dair özellikle teminat vermişti. Müşteri hizmetlerini arayıp; ücretin iadesini istedim ve iade edemeyeceklerini belirttiler. Kesilen masrafın iadesini talep ediyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Nisan
  11:35

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi