İş Bankası Kredi Kartından Yapılan Habersiz İşlem.

Murat T. |

18.05.2015 tarihinde maximum kredi kartı hesap özetimi incelediğimde, Tokat ilinde farklı günlerde farklı banka ATM'lerinden farklı tutarlarda nakit avans çekildiğini fark ettim. Müşteri hizmetlerini arayarak kartımı iptal ettirdim. İtiraz formunu doldurarak bildirilen numaraya gönderdim. Toplam 1320 TL. çekilmiş ve 100 TL civarı komisyon alınmış. Şimdi mağduriyetimin giderilmesini bekliyorum. Bilgi verilirse sevinirim. Kartım kaybolmadı. Nasıl bilgiler alındı, nasıl para çekildi halen anlamış değilim. Para çekildiğinde bilgide verilmedi.

Etiketler :

ATM Güvenlik Banka Kartı Nakit Avans

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Mayıs
  14:52

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi