İş Bankası Kredi Kartına Mecburi Hesap!

Mustafa Ç. |

İş Bankası'nda mevcut olan hesabımı kapatmak istediğimde kredi kartımın iptal olmadan hesabımın kapatılamayacağını bildirdiler. Herhangi bir hesaba bağlı olmadan başka banka kredi kartlarını da kullanmaktayım. Kredi kartım var diye hesap mecburi gibi bir durum nasıl olabilir. Sonuçta ikisi de farklı şeyler. Dolayısıyla kredi kartımı da iptal talebinde bulundum. Şimdi kredi kartımda hesabımda ikisi birlikte kapatılacak. Bu nasıl bir anlayış. Kredi kartı kullanıyorum diye kredi kartı aidatı yetmezmiş gibi birde hesap işletim ücreti mi ödeyeceğiz.

Etiketler :

Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Haziran
  15:40

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi