İş Bankası Kredi Kartımla Benden Habersiz Alışveriş Yapılmış!

Burhan E. |

Kredi kartımdan 3D güvenlik şifresi gelmeden benden habersiz alışveriş yapılmış. 3D güvenlik şifresi sorulmadan nasıl kartımdan para çekilebiliniyor. Bankadan aşağıdaki mesajlar gelmiş.
**1422 nolu kartla lastminute.com firmasında 17:12 de yapılan 1,109.44 eur işlem bilginiz dışında ise KAPAT 1422 yazıp 4402ye iletirseniz,kart kapatılacaktır.
Hemen mesajı gönderdim kartı kapattırdım. Bankaya gittim faks gönderdik İtiraz formu. Yalnız ne gariptir bana gelen mesajlar ile bankadaki çekim bilgileri uyuşmuyor ve banka personeli o günün çekim işleminin görüntüleyemiyor. Ekranı gösterdi kapatılmış. Kartımdan benden habersiz para çekiliyor ve ekstresini bilgisi dahi alamıyorum. Savcılığa başvuracağım.

Etiketler :

Kredi Kart Harcama İtirazı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burhan E.
  25 Eylül
  14:04

  henüz tarafıma bir sonuç açıklanmadı..

 • 22 Eylül
  13:35

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi