İş Bankası Kredi Kartımın Kapatılmaması!

Şükran Y. |

İbni Sina Hastanesinde bulunan şubenizde 1 ay önce borcumu kapatarak ve dilekçe yazarak kredi kartımı ve ona bağlı hesap kartımı kapatmak istediğimi belirttim fakat telefona gelen mesajla olmayan kredi kartıma (kartım bankamatikte kalmıştı elimde kart bile yok) 4 lira gibi bir ücret ödemem gerektiğini öğrendim. Dilekçe verip ödeme yaparken çalışanlarınıza bilgi vermeme rağmen neden hala hesaplarım kapatılmıyor?

Etiketler :

Kredi Kartı İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Şubat
  11:49

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi