İş Bankası Kredi Kartımın İptali Sonrası Devam Eden Taksitler.

Fatma T. |

Kredi kartımı kayıp nedeniyle müşteri temsilcisini arayıp kapattırdım. Sonrasında da yeni bir kart talep etmedim. Kartımın borcunun tamamını tek ödemeyle ödemek istediğimi belirttim. Ona rağmen kart borcunun tek ödemeyle kapatılamayacağını taksitli borçlarımın dokuz ay boyunca belirtilen tarihlerde şubeye giderek ödemem gerektiği söylendi. Yurt dışına gitme durum olduğu için bu süre benim için çok uzun ve tek ödemeyle kapanmasını istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı İptal Kredi Kart Taksitlendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Nisan
  16:42

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi