İş Bankası Kredi Kartımın Benden Habersizce Yurt Dışı Kullanıma Kapatılması!

Hüseyin B. |

Rusya'ya işim gereği gittim ve otel ödememi maximum kredi kartımla yapacakken kredi kartımdan ödeme yapamadım. Beni Rusya 'da gecenin o saatinde dışarıda kalmaya mahkum eden nedeni istiyorum. Ben bu kartı istediğim yerde ve zamanda kullanamayacaksam neden verdiniz bana. Kart aidatı olunca tahsil ediyorsunuz. Üstüne beni yurt dışında mağdur ediyorsunuz. Hangi sebeple kredi kartım yurt dışı kullanımına kapatıldı. Benden habersizce. Bu kartı istediğiniz zaman kapatacaksanız iptal edin istemiyorum bankanızın kartını. Sizinle çalışmakta istemiyorum. Bu mağduriyetimi kim nasıl telafi edecek bana açıklamanızı istiyorum. Rusya numaram +7 917 334 97 **.

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Mayıs
  10:05

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi