18 Eylül 2013

İş Bankası Kredi Kartımı ve Hesabım İptal Etmemiş!

Türkiye İş Bankası Ankara Balgat şubesinde açık olan hesabımı ve bu hesaba bağlı olan Kredi kartımı 2009 yılında iptal etmiş olmama rağmen (gerekli olan dilekçeleri hesabımın açık olduğu şubeye ilettim), geçen hafta gelen İhtarname ile bu işlemlerin yapılmamış olduğunu farkettim.

4 senedir hiç bir kart ve bilgi sahibi olmadığım için de telefon bankacılığı ile işlem yapamayacaklarını şubeye gitmek zorunda olduğumu bildirdiler. Bu şekilde bir olay bir bankada nasıl yaşanıyor anlam veremiyorum.

İptal işlemlerini gerçekleştirecek tüm adımları kendi adıma tamamlamama rağmen bir banka nasıl bu kadar ihmalkar olur ve müşterisini zor durumda bırakır.

Alev 52 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi18 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön