İş Bankası Kredi Kartımı Teslim Edemedi!

Nazire S. |

Süresi bittiği için gönderilen kredi kartım evde bulunmadığımızdan tarafımıza teslim edilemedi.Telefonuma kartınız iletilemedi şeklinde Aktif İleti mesajları geldi.İş Bankası ile müşteri no ve şifrem olmadığı için iletişim kuramadığım gibi; diğer telefondaki kuryenin telefonunu aradığımda, Bahçelievler'e o kişinin bakmadığı şeklinde bir cevap alarak çaresiz kaldım.Aynı zamanda Aktif İleti şirketinin internet sitesinde gönderimin durumunu da göremiyorum.Yetkililerin ilgilenmesini rica ediyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Teslim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Eylül
  14:41

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi