İş Bankası Kredi Kartımı Teslim Alamıyorum.

Mahmut T. |

10 gündür Kuryenet'te olan kartım ev adresime getirilmiyor. Koskaca İş Bankası adrese kartımı getirmediği halde, adreste değilmişim gibi gösteren yalancı bir firma ile nasıl çalışabiliyor anlamıyorum ve muhterem bankam kurye ile görüşüp neden böyle davrandığı için görüşmek yerine, kurye ile görüşme imkanımız yok sadece tekrar yönlendirme yapabiliriz cevabı alıyorum. Tekrar yönlendirme sonucu Kuryenet beni yurt dışındaymışım diye not bırakmış.

Etiketler :

Kredi Kart Teslim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Ekim
  09:35

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi