18 Ocak 2014

İş Bankası Kredi Kartımı Kapatmama Engel Oldu

Kredi kartımı kapatmak için İş Bankası Malatya merkez şubeye gittim. Kartımın tamamını ödeyip kapatmak istediğimi söyledim. Parayı yatırdılar kartımın tamamını taksitli avans kullanmıştım erken kapatmalarda faiz indirimi uygulamasını yapmadan benden 333 tl fazla para alıp kartıma yatırıp taksit günlerinin gelmesini bekleyip kapatmama engel oldular.

Müşteri hizmetlerine mj attım. Cevaben direk kapatabileceğimi ve faiz indiriminden yararlana bileceğimi öğrendim. Şubeye gittim 14 numaralı bireysel müşteri temsilcisi her hesap kesim tarihinde şubeye gelip fazla paramı almam gerektiğini söyledi. Müşteri hizmetlerinin tam tersini söylediğini söyledim. Onlar bilmez bizim uygulamamızı diye baştan savdılar.

Serkan 114 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi18 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön