İş Bankası Kredi Kartımı İptal Etmiyor.

Cengiz B. |

Kredi kartımı iptal etmek için müşteri hizmetlerini aradım. En sonunda evet onaylıyorum dedim. Bir hafta içinde tekrar arandım belli bir süre konuştuktan sonra yine kartınızı iptal edeceğiz onaylıyor musunuz dediler; onayladım ama kartım iptal olmadı, iptal etmek için kaç defa aramam gerekiyor. Bankanıza ait kredi kartımın ivedilikle iptal edilmesini istiyorum. İş Bankası'nı kınıyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı İptal Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Mart
  13:23

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi