İş Bankası Kredi Kartımı Haber Vermeden Kapatmış!

İrem A. |

4 yıldır okulumla anlaşmalı Davutpaşa YTÜ İş Bankası kredi kartını kullanıyorum ve otomatik ödeme talimatıyla ödemelerimi 1 gün bile geciktirmedim. Geçen ay 20 tl aidat kesildi öğrenci olduğum için bunun iadesini talep ettim eğer iade edilmezse kapattırırım dedim fakat kapattırma talebinde bulunmadım. Şikayetimi belirttim, bankaya da.

Sonucunda ne bu sorunu çözdüler ne de müşteri memnuniyetini önemsediler. Tesadüfen kartımı kullanmak istediğimde bir gördüm ki kartım kapatılmış üstelik haber bile verilmemiş. Bu mudur müşteri memnuniyeti? Şimdi öğrenciyiz diye önemseyen maalesef yok fakat unutulmasın ki ilerde bizler sayesinde döndürecekler bu kötü sistemlerini.

Etiketler :

Kredi Kartı İptal Çağrı Merkezi Bilgilendirme Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İrem A.
  02 Aralık
  15:07

  Açıklamalarınızı nereden ilettiniz bilmiyorum ama bana ne bir mail geldi, ne mesaj, ne de arama... Bahsettiğiniz duyarlılık bu olmasa gerek

 • 02 Aralık
  14:57

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi