İş Bankası Kredi Kartımdan Yıllık Aidat Alıyor!

Mustafa P. |

İş Bankası kullandığım kredi kartımdan yıllık aidat alıyor. 49 TL. Bu haksız kazancı iptal etmeli. Başka bankalar kartlarını kullandığı için teşvik puan ya da kampanya düzenlerken İş Bankası benden aidat almaktadır.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa P.
  03 Temmuz
  06:34

  İş bank halen bir açıklama ya da gerekli bir işlem yapmamıştır. Tüketicileri kandırmakla bir yere varılmaz. Bu tutumunuz sizin müşteri memnuniyet ve 7.24 hizmet anlayışınıza uymamaktadır. Haksız olarak aldığınız aydat ücretinin tarafıma iyadesini istiyorum.

 • Mustafa P.
  22 Haziran
  13:02

  İş bankası burada belirttiği üzere müşteri memnuniyetini dikkate aldıklarını söylüyorlar. Fakat sorunumu halen çözmediler. Halen kartımdan aydat alınması gerektiğini ısrar ediyorlar. Haksız kazançla müşteri memnuniyeti sağlanmaz. Kredi kart aydatımın iptalini iyadesini talep ediyorum.

 • 19 Haziran
  10:41

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi