19 Haziran 2015

İş Bankası Kredi Kartımdan Yıllık Aidat Alıyor!

İş Bankası kullandığım kredi kartımdan yıllık aidat alıyor. 49 TL. Bu haksız kazancı iptal etmeli. Başka bankalar kartlarını kullandığı için teşvik puan ya da kampanya düzenlerken İş Bankası benden aidat almaktadır.

Mustafa 209 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa03 Temmuz 2015

    İş bank halen bir açıklama ya da gerekli bir işlem yapmamıştır. Tüketicileri kandırmakla bir yere varılmaz. Bu tutumunuz sizin müşteri memnuniyet ve 7.24 hizmet anlayışınıza uymamaktadır. Haksız olarak aldığınız aydat ücretinin tarafıma iyadesini istiyorum.

  • Mustafa22 Haziran 2015

    İş bankası burada belirttiği üzere müşteri memnuniyetini dikkate aldıklarını söylüyorlar. Fakat sorunumu halen çözmediler. Halen kartımdan aydat alınması gerektiğini ısrar ediyorlar. Haksız kazançla müşteri memnuniyeti sağlanmaz. Kredi kart aydatımın iptalini iyadesini talep ediyorum.

  • İş Bankası Temsilcisi19 Haziran 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön