İş Bankası Kredi Kartımdan Yapılan Mükerrer Çekim!

Mert Ozan V. |

12.06.2012 Tarihinde yakıt alımında Maximum kartını kullandım, İş Bankası sistemlerindeki sorun nedeni ile pos cihazından iki kere bağlantı kurulamadı diye fiş çıktı, üçüncü denememizde onay verdi, ancak dönem içi hareketlerime baktığım zaman 3 kere çekim bir kere iptal işlem görünüyor, yakıt aldığım yer arkadaşımın istasyonu ve o günkü dökümlerine baktığımızda tek çekim görünüyor.

Bugün 5. kez aradım yine yuvarlak cümlelerle en kısa sürede halledileceği söylendi. 12.06.2013 tarihli alışverişimin bir an önce düzeltilmesini istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Harcama İtirazı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Haziran
  13:39

  Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi