28 Ekim 2016

İş Bankası Kredi Kartımdan Üyelik Aidatı Kesilmiş!

25 Ekim'de kredi kartımdan 54 TL üyelik aidatı adı altında ücret alınmıştır. Tüm bankalardan hesap işletim ücreti kaldırılmış olup buna rağmen İş Bankası hala başka adlarla kendi müşterilerini mağdur etmeye devam etmektedir. Lütfen benden kesilen 54 TL'yi acilen iade etmesini istiyorum.

Erman 712 Okunma

Cevaplar

  • Erman 31 Ekim 2016

    hesabımdan aldığınız 54 TL'sizlere haram olsun. Eşimin kartından da aynı miktarda ücret kesintisi yaptınız. Ben ve eşim memuruz, bu 108 TL ile fakirlesmeyiz, ama siz isbankasi bizleri kaybedersiniz. Bildiğiniz üzere MEB okulları sizinle tekrar maaş anlaşması yapmıyorlar, geçen yıl Ergani de sizden maaş alırken şimdi Vakıf ile anlaşıldı. Elazigda şu an Halk bankasiyla anlaşma yapıldı. Eşim ve ben İş Bankası kartlarını iptal ediyoruz.

  • İş Bankası Temsilcisi28 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz bize ilettiğiniz mesajınızın tarafımıza ulaştığını ve incelemelerin başlatılması adına kayıt altına alındığını belirtmek isteriz. Değerlendirmelerimiz hakkında kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden en kısa sürede size bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikâyet, öneri ve isteklerinizi www.isbank.com.tr internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefon şubemiz yardımı ile bize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön