04 Ocak 2014

İş Bankası Kredi Kartımdan Üyelik Aidatı Aldı!

2009 yılı itibari ile Bankacılık işlemleri adı altında başlayan ilişki süreci içerisinde İş Bankasının bana sağladığı imkanları iyi bir seviyede olduğu için ödeme planlarımın her zaman ilk sırasında yer almıştır ama yeni edindiğim bilgiler biraz canımı sıkmakla birlikte bankama olan güvenim eksilmiştir.

Bu yeni edindiğim bilgi yıllı olarak ve adını yıllık aidat olarak adlandırdığını ve kartıma yansıttığınız rakamların yasal olmadığını öğrenmiş bulunmaktayım. Sizden ricam benim bu güvensizliği güvenli bir şekilde seyir eden bir yolculuğa ulaşması için benim kartıma yansıttığınız ve benim ödediği kart aidatlarını iade edilmesini ve gereğinin yapılmasını istiyroum.

Cengiz 108 Okunma

Cevaplar

  • Cengiz 27 Haziran 2014

    hic bir sekilde saglam ve guzel bir bilgi paylasimi alamadim.iyiki varsiniz sikayet var

  • İş Bankası Temsilcisi04 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön