01 Şubat 2016

İş Bankası Kredi Kartımdan Kesinti Yapmış!

Defalarca Danıştay tarafından özellikle bildirilmesine rağmen İş Bankası her sene ısrarla kartımdan ücret kesmeye devam ediyor! Her sene bir daha ki sene kesinti yapılmayacak denmesine rağmen ısrarla kesinti yapılıyor. Her sene 50 lira paramız boş nedenlerle gidiyor. Üstelik 9 senelik müşterisiyiz!

Andaç 45 Okunma

Cevaplar

  • Andaç07 Şubat 2016

    Aşağıdaki metni tarafıma göndermişsiniz. Zaten aidatsız kart başvurusunu yaptım. Ancak asıl kartımdan çekilen tutarın hala haksız olduğunu düşünüyorum. "Sayın Andaç Eyi, bankamıza iletmiş olduğunuz kaydınız yeniden değerlendirilmiş olup, 08.01.2016 tarihli yanıtımızda belirtildiği üzere talebinizin uygun görülemediğini üzülerek belirtmek isteriz. Diğer taraftan, bankamızın yeni ürünü "aidatsız kredi kartı" için Şubelerimize başvurabilir, yeni ürünümüze ilişkin detay bilgilere Şubelerimizden veya internet sitemizden ulaşabilirsiniz. "

  • İş Bankası Temsilcisi01 Şubat 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön