İş Bankası Kredi Kartımdan Kesilen Yıllık Kart Aidatının İadesini İstiyorum!

Onur D. |

Kartımdan kesilen yıllık kart aidatı hala mevduat hesabıma iade edilmedi. Geçenlerde bu konu için defalarca yaptığım gibi müşteri hizmetlerini aradım, telefona çıkan hanımefendi adıma bir şikayet kaydı oluşturdu ve bir kaç gün içinde tarafıma dönüleceğini söyledi. Ancak tarafıma hiçbir geri dönüş yapılmadı ve dün hesap özetime baktığımda para hala hesabıma iade edilmemişti.

Bu arada şunu da özellikle belirtmek istiyorum. O gün arkadaşım aynen benim yaptığım gibi, müşteri hizmetlerini arayıp bir iade talebinde bulundu ve hemen kredi kartından kesilen aidat hesabına iade edildi. Müşterilere karşı uygulanan bu çifte standardı kesinlikle kabul etmiyor ve yıllık kart aidatının hesabıma iadesini istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Temmuz
  17:27

  Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi.

  Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi