20 Eylül 2013

İş Bankası Kredi Kartımdan Kart Aidatı Aldı!

Öğrenci hesabı olarak açtırdığım İş Banksı kredi kartımdan (İşte üniversiteli) 2012 2. ay itibariyle kart aidatı kesilmeye başlandı. İadesini talep ettim ancak reddedildi. Karta bağlı mevduat hesabını hiç kullanmadığım için bugüne kadar hesap işletim ücreti kesildiğini bilmiyordum.

Mevduat hesabına başka bir bankadan bulunan hesabımdan para havalesi yaptığım anda bütün paranın hesap işletim ücreti adı altında kesildiğini gördüm. İş Bankası gibi yanıltıcı bir bankayla çalışmamam gerektiğini anlamış oldum. Eğer İş Bankasının yetkin olmayan yetkilileri tarafından çözülüp para iadesi yapılmaz ise konuyu hakem heyetine taşıyacağımı belirtirim.

Ersel 59 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi20 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön