Birol C. Teşekkür Mesajı

Teşekkürler...

İş Bankası Kredi Kartımdan Haberim Olmadan Yapılan Harcamalar.

Birol C. |

0891***3 müşteri numarasına bağlı kredi kartımdan 08.08 2015 tarihinde 3 adet alışveriş yapılmış anında kartımı kapadım ve akabinde itiraz dilekçesini faks ve elden İş Bankası ilgili birimlere gönderdim işleme alındığına dair mesaj geldi ancak 1 hafta oldu herhangi bir cevap alamadım. 2100 lira tutarında yapılan bir harcama tarafıma iadesini bekliyorum.

Not: kredi kartım bende kaybetmedim.

Etiketler :

Kredi Kart Harcama İtirazı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Birol C.
  21 Ağustos
  16:19

  Teşekkürler...

 • 18 Ağustos
  14:20

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi