24 Nisan 2015

İş Bankası Kredi Kartımdan Haberim Olmadan Harcama Yapılmış!

21.04.2015 tarihinde telefonuma gelen mesajla kredi kartımdan Saudi Arabian Airlines firmasından 711.20 gbp tutarında bir işlem yapıldığını öğrendim. Müteakiben aradığım müşteri temsilcisinin yardımıyla kartımı iptal ettirdim.

Gönderdiği maille 3 işlemde toplamda 3021,16 TL çekildiğini öğrendim ve harcama itiraz formunu belirtilen numaraya faks ile gönderdim. Hiçbir şekilde tarafımdan teyit edilmeden kredi kartımdan bu paranın çekilmesi yıllardır çalıştığım kurumsal kimliğinize güvenimi sarsmıştır.

Normalde 3d güvenlik uygulaması gerektiği halde nasıl olur da tarafımdan konfirmasyon kodu girilmeden bu harcamalara izin verilmiştir? Bu konuyla alakalı izahat ve açıklama bekliyorum.

Tolga 382 Okunma

Cevaplar

  • Tolga29 Nisan 2015

    Kurumsal kimliğine yakışanı yaparak güvenimi boşa çıkarmadığı ve iletmiş olduğum sorunumla alakalı olarak duyarlı ve ilgili yaklaşımından dolayı Türkiye İş Bankası'na şükranlarımı sunarım. Arayarak bilgilendirme ve yardımlarından ötürü harcama itiraz biriminden Tolga ve Hakan beylerle Ankara demetevler şubesi çalışanlarından Haydar beye ayrıca teşekkür ederim.

  • Tolga'nın Teşekkür Mesajı29 Nisan 2015

    Kurumsal kimliğine yakışanı yaparak güvenimi boşa çıkarmadığı ve iletmiş olduğum sorunumla alakalı olarak duyarlı ve ilgili yaklaşımından dolayı t. c. İş Bankası'na şükranlarımı sunarım. Arayarak bilgilendirme ve yardımlarından ötürü harcama itiraz biriminden Tolga ve Hakan beylerle Ankara demetevler şubesi çalışanlarından Haydar beye ayrıca teşekkür ederim.

  • İş Bankası Temsilcisi24 Nisan 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön