18 Ocak 2014

İş Bankası Kredi Kartımdan Bilgim Olmadan Alışveriş Yapıldı.

27.12.2013 tarihinde İş Bankası Kredi kartımdan bilgim olmadan dört ayrı işlemde 4196,70₺ çekim yapıldı. Konuyla ilgili olarak İş Bankası çağrı merkezini arayarak harcamaların bana ait olmadığını söyledim ve kartı iptal ettirdim. Konuyla ilgili olarak da kart bilgilerimin 3. kişilere geçtiğini söylediler ve harcama itirazında bulunmam söylendi.

4196,70₺ çekim yapıldığında İş Bankası mobil onay kodu yollamadı ve arayarak bilgi vermedi.Harcama itiraz formu doldurup göndermeme rağmen fax teyidi için aradığımda cevap vermedi. Yapmadığım bir harcamanın bedelini ödemek istemiyorum.Bu konuyla ilginin mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Tarık 125 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi18 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön