03 Nisan 2014

İş Bankası Kredi Kartımdan Aidat Ücreti Kesmiş.

Yaklaşık 2 yıldır İş Bankası İş'te Üniversiteli kredi kartını kullanmaktayım. Bilindiği gibi bu kredi kartı öğrencilere tanınan bir hak ve hesap işletim ücreti kesilmemesi gerekiyor. Durum aslında tam olarak da böyleydi taki kredi kartı borcumun tamamını ödeyip sıfır TL borcu kalıncaya dek.

Borcu olmayan kredi kartım için İş Bankası benden sırf borcu yok ve kredi kartı kullanılmıyor diye 20 TL civarında hesap işletim ücreti almıştır. Öğrenci olmamdan mütevellit bu durum beni zor duruma sokmuştur. İş Bankası yetkililerine durumu defalarca anlatmama rağmen iade işlemi uygulanmamıştır. Kesintinin hesabıma geri yatırılmasını talep ediyorum.

Kadir 108 Okunma

Cevaplar

  • Kadir 14 Nisan 2014

    Müşteri memnuniyetini dikkate almayan ve haklı sorunuma çözüm üretilmeyen bir tavır sergilenmiştir.

  • Kadir 14 Nisan 2014

    Şikayet olumlu sonuçlanmamıştır. Protesto amaçlı kredi kartımı iptal ettirdim. Müşteri memnuniyeti pek dikkate alınmıyor.

  • İş Bankası Temsilcisi03 Nisan 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön