İş Bankası Kredi Kartımdan Aidat Ücreti Kesmiş.

Kadir K. |

Yaklaşık 2 yıldır İş Bankası İş'te Üniversiteli kredi kartını kullanmaktayım. Bilindiği gibi bu kredi kartı öğrencilere tanınan bir hak ve hesap işletim ücreti kesilmemesi gerekiyor. Durum aslında tam olarak da böyleydi taki kredi kartı borcumun tamamını ödeyip sıfır TL borcu kalıncaya dek.

Borcu olmayan kredi kartım için İş Bankası benden sırf borcu yok ve kredi kartı kullanılmıyor diye 20 TL civarında hesap işletim ücreti almıştır. Öğrenci olmamdan mütevellit bu durum beni zor duruma sokmuştur. İş Bankası yetkililerine durumu defalarca anlatmama rağmen iade işlemi uygulanmamıştır. Kesintinin hesabıma geri yatırılmasını talep ediyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kadir K.
  14 Nisan
  00:40

  Müşteri memnuniyetini dikkate almayan ve haklı sorunuma çözüm üretilmeyen bir tavır sergilenmiştir.

 • Kadir K.
  14 Nisan
  00:39

  Şikayet olumlu sonuçlanmamıştır. Protesto amaçlı kredi kartımı iptal ettirdim. Müşteri memnuniyeti pek dikkate alınmıyor.

 • 03 Nisan
  11:58

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi